המדריך העברי למשתמש בתוכנת SPSS

/המדריך העברי למשתמש בתוכנת SPSS
המדריך העברי למשתמש בתוכנת SPSS2017-11-05T11:09:50+02:00

המדריך העברי למשתמש בתוכנת SPSS הוא ספר בהוצאת מכון שריד – שרותי מחקר והדרכה בע”מ, המלמד שלב אחרי שלב את השימוש בתוכנה. משתמשים בספר חוקרים באקדמיה ובמוסדות מחקר, וסטודנטים במגוון תחומים.

לרכישת הספר לחץ כאן!

המדריך נכתב ע”י ד”ר מרים שריד ויוסף שריד, על בסיס שנות נסיון רב במחקר ובהוראה של תוכנה SPSS. המדריך מכיל נושאים מגוונים המיועדים למשתמש המתחיל את צעדיו, ולמשתמש המיומן הזקוק להדרכה בביצוע הליכים מתקדמים ב-SPSS.

הספר מנחה את המשתמש כיצד להפעיל הליכים סטטיסטיים ולקרוא פלטים כגון קורלציות, רגרסיות, ניתוחי שונות, מבחני t, וכן נושאים של ניהול קבצים (חיבור קבצים, יבוא ויצוא קבצי נתונים), וטרנספורמציות על משתנים (יצירת משתנים חדשים, בניית קטגוריות חדשות למשתנים קיימים ועבודה עם נתונים חסרים).

ספר זה הינו כלי עזר המסייע למעוניינים בהבנה, לימוד והדרכה לתוכנת spss. הוא מוביל את המשתמש בו שלב אחר שלב באמצעות איורים, תרגילים והסברים המבהירים את הפרוצדורות המורכבות והפשוטות שמבצעת התוכנה. ניתן להוריד באתר זה פרק לדוגמא ותוכן עניינים של הספר.

המהדורה האחרונה של הספר עדכנית לגרסה 19 של תוכנת SPSS, וניתנת לרכישה ישירות ממכון שריד, או ברשת חנויות אקדמוןמכלולדיונון (אופיס דיפו) ובמרבית המוסדות האקדמיים בישראל.